Прокуратура знову хоче відсторонити скандального суддю

Генеральна прокуратура повторно звернеться до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з клопотанням про відсторонення судді Сергія Вовка від посади.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ГПУ.

Прокуратура Києва здійснювала досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням судді Печерського районного суду міста Києва Сергія Вовка у постановленні завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови. Обвинувальний акт направили до суду для розгляду по суті.

Вишгородський районний суд Київської області повернув прокурору обвинувальний акт стосовно Вовка для доопрацювання.

Як повідомляється, на це рішення суду прокурор вніс апеляційну скаргу, яка на цей час ще не розглянута. Наразі суддя Вовк має статус обвинуваченого у вказаному кримінальному провадженні.

Також наприкінці 2015 року Вищий адміністративний суд України скасував рішення ВККСУ про відсторонення Вовка від посади судді.

На думку ГПУ, це рішення є необґрунтованим та прийнятим всупереч вимогам чинного законодавства.

“У зв’язку з цим після закінчення апеляційного розгляду на ухвалу суду про повернення обвинувального акту для доопрацювання, Генеральна прокуратура України повторно звернеться до ВККСУ з клопотанням про відсторонення суді С.Вовка від займаної посади”, — сказано в повідомленні.