На Волині розглянуть справу скандального судді щодо «анексії» будинку

Завтра у Ківерцівському районному суді будуть розглядати справу щодо будинку скандального судді Віталія Ковтуненка.

Про це повідомляють у Самообороні Волині.

Завтра, 3 лютого, о 10:00 у Ківерцівському районному суді відбудеться черговий розгляд справи «анексованого» суддею будинку.

Вчергове справу щодо будинку Ольги Таран, де зараз живе суддя Ковтуненко та його дружина, суддя Волинського окружного адмінсуду Віра Смокович передали на перерозгляд суду першої інстанції. Справа вже доходила до Вищого спеціалізованого суду, але той вкотре повернув її на дорозгляд.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЯК СУДДЯ «АНЕКСУВАВ» БУДИНОК ПІД ЛУЦЬКОМ

Конфлікт тягнеться уже кілька років. Ольга Таран заявляє, що банк, який конфіскував її будинок, провів незаконний аукціон, на якому цей будинок і продали тещі Ковтуненка. Вона вимагає визнати торги недійсними.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: КОВТУНЕНКА ПІДОЗРЮЮТЬ У ЗМОВІ ІЗ УПРАВЛІННЯМ ЮСТИЦІЇ

Ковтуненко натомість неодноразово представляв інтереси своєї тещі і себе. Згодом суд вивів його зі справи. Тим не менше, справа торкається його особисто, адже він мешкає у цій будівлі.

«Нагадаємо, що суддя Віталій Ковтуненко судив 4-х із 6-ти активістів Майдану через їх громадянську позицію та забороняв їм брати участь і мирних зібраннях, мовляв, вони загрожували громадській безпеці», – йдеться у дописі.