Луцьк: вшанували загиблих у Другій світовій війні

У Луцьку на меморіальному комплексі «Вічна слава» відслужили панахиду за загиблими у Другій світовій війні.

Про це повідомляє «Вголос».

Участь у скорботних заходах взяли ветерани, священнослужителі, представники місцевої та обласної влади, громадських організацій та небайдужі лучани.

«Війна – не новина. Друга світова війна перед собою мала не один збройний конфлікт, але війна – це завжди як вперше, це страшно і для її опису немає слів достойних тим страхам, які вона несе», – священик Михайло Онищук.

Заступник луцького міського голови Андрій Киця нагадав містянам, що 2 лютого відбулося визволення Луцька від фашистських загарбників.

«Сьогоднішній день – 72-га річниця визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Це є наша історія. Є різні трактування цієї події, але я скажу, що людина, яка пам’ятає минуле, не має майбутнього. Сьогодні вже немає серед живих ветеранів, які визволяли Луцьк, але живе пам’ять про них. Доки живе пам’ять, живе й Україна», – наголосив заступник луцького міського голови Андрій Киця.

Опісля присутні хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих під час Другої світової війни, поклали квіти до монумента «Невідомому солдату» та виконали гімн України.