Луцьк: учасник смертельної ДТП продовжує «роз’їжджати» містом

Водій, автомобіль, якого 12 грудня на Київському майдані збив людину, продовжує без прав їздити містом.

Про це заявляє депутат Павло Данильчук у своєму запиті під час сесії міськради у вівторок, 2 лютого.

За його словами, водія Павла Клеця вже двічі без прав «ловили» у місті, а нещодавно бачили за кермом із пивом. Тому депутат просить поліцію вжити заходів, аби «розібратися» із небезпечним водієм.

Нагадаємо, 21-річний лучанин Михайло Гапич 12 грудня постраждав внаслідок страшної ДТП поблизу Київського майдану й 16-го грудня помер у лікарні.

Адвокат постраждалої мами Анна Богацька розповідає, що правоохоронці неохоче розслідують цю справу й усе доводиться робити самим.

«По справі зробили небагато: опитали хлопців, які були в машині й все. Звертаю увагу на те, що нікому підозру не вручили. Окрім того, нам вдалося добитися того, аби батьків загиблого Михайла визнали постраждалими. Взагалі, це мало бути визнано відразу, але правоохоронці не виконали належно свою роботу. Ми питали, чому їх одразу на визнали постраждалими, а нам кажуть, мовляв, немає чого турбуватися, бо це лише формальність. Насправді ж, це дало нам право подавати клопотання й знайомитися з матеріалами справи», – розповідає правозахисниця.

Зі слів мами загиблого сина Ніни Гапич, винуватець аварії втік з місця події. А відшукати його та авто вдалося родині та друзям Михайла.