Сергій Притула у Володимирі: волонтерство, жарти про «це» та політика

Сергій Притула разом з «Вар’ятами» відвідав Володимир-Волинський. Шоумен розповів про волонтерство та гастролі.

Про це інформує БУГ.

31 січня до Володимира-Волинського завітали із шоу-програмою «Вар’яти».

Комік та ведучий Сергій Притула розповів про жарти, волонтерську діяльність та політику.

За словами Притули, частіше, ніж раз на рік гумористам не вдається приїжджати у Володимир. Однак, мовляв, артисти показують програму, зібрану з кращих жартів за рік.

ВОЛОНТЕРСТВО

Сергій Притула, окрім гумористичних шоу та зйомок, займається волонтерством. Та, як стверджує чоловік, останнім часом підтримка військових не так суттєва, як минулого року.

«Вчора Facebook нагадав, знаєте, у них є така опція «этот день год назад», і мені вискочило повідомлення, що було в моєму житті рік тому. І я читаю це повідомлення і там розкішний величезний пост з купою фотографій, коли ми поїхали в район «Сталінграду» (блокпост, – ред.) під Станицю Луганську Луганської області ми везли хлопцям з 1-ї танкової бригади тепловізори.  І ми туди не доїхали, і ми перебили зустріч на Щастя, і в Щастя ми теж не в’їхали, бо щастя накрило, і ми десь там за Щастям зустрілися. А потім ми заїжджали і до прикордонників, і до зенітників, зенітно-ракетна частина з Білої Церкви, і заїжджали в 3-й батальйон 80-ї бригади. І я читаю, що: друзі, ми вже зібрали 700 тисяч, нам треба ще 300 зібрати. А зараз я можу похвалитися тим, що в січні цього року буде зібрано близько 200 тисяч, трошки більше, гривень», – розповів шоумен.

За словами, частину коштів, які отримують з концертів, коміки збирають на матеріально-технічне забезпечення бійців, які воюють на передовій.

ПОЛІТИКА

«Конституція України дозволяє кожній людині мати право не тільки обирати але і бути обраним. Якщо людина відчуває в собі сили, бажання і потребу щось міняти навколо себе, якщо своїм життям задоволена, то такий вибір можна тільки привітати», – переконаний гуморист.

Однак, за його словами, інша справа, коли люди отримують не те, на що вони сподівалися, і розчаровуються.

ЖАРТИ

«Один і той самий набір слів в різних місцях і з різними людьми в різну пору дня, року, часу, буде сприйнятий абсолютно інакше. І те, що смішно одному, геть зовсім несмішно іншому», – запевняє Притула.

Сергій розповів, що у дитинстві товаришував зі старшими на кілька років хлопцями. Мовляв, сороміцькі анекдоти, розмови про «це» та гумор він почув раніше за інших. Тож вже з дитинства знав, як можна насмішити людей.

1-32