Просять допомогти 5-річному волинянину

5-річному Давидові з Колок небайдужі волиняни можуть допомогти стати на ноги. Німецькі лікарі поставили йому діагноз ДЦП, енкопрес та хвороба Еквінуса (синдром балерини). Відтак, необхідна операція.

Грошей на неї, а це 220 тисяч гривень, у сім’ї немає, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Як розповіла мама хлопчика Вікторія, підозри на те, що з її сином щось негаразд, у неї, фельдшера-акушера за фахом, були давно. Проте місцеві лікарі роками не могли встановити правильного діагнозу. Направлення в Київ давати теж відмовлялися, мотивуючи це тим, що «діагноз занадто слабкий».

Причину того, чому Давид ходить лише на пальчиках та хилиться на бік,коли сидить, встановити вдалося німецьким медикам. На початку січня сім’я з допомогою знайомих потрапила в німецьку клініку, де хлопчику і встановили вказаний у документах діагноз.

Проблему можна вирішити за допомогою операції, яку призначили на кінець травня. У випадку, якщо вона пройде успішно – а такі прогнози лікарів, Давид зможе повноцінно ходити, а також у нього будуть шанси вступити до звичайної школи, бо ж у розумовому розвитку хлопчик не відстає – розвивається на рівні своїх однолітків.

Дати шанс на повноцінне життя Давиду з Колок просить вся родина. Вона сподівається на чуйні серця волинян, які не стоятимуть осторонь дитячої біди.

Допомогти коштами можна, переказавши їх на картку ПриватБанк 5168 7554 0493 3596, Воробей Вікторія Геннадіївна.

До слова, ця операція, у травні, – не остання. Коли хлопчик підросте, йому потрібно буде зробити ще щонайменше одну. А відразу після оперативного втручання – рік життя реабілітації з підтримуючим та коригуючим протезом.

1 2 5151