На Волині бурштинокопачі отримали 7 тисяч штрафу

Маневицький районний суд зобов’язав двох старателів, яких в листопаді минулого року правоохоронці затримали під час незаконного видобутку бурштину в лісовому масиві в урочищі «Лоше» поблизу селища Маневичі, сплатити по 7004 гривень штрафу.

Тоді в чоловіків вилучили майже 90грамів бурштину та обладнання для його видобутку, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Встановлено, що в листопаді 2015 року в лісовому масиві поряд з річкою Чернявка двоє чоловіків незаконно добували бурштин-сирець. Вони встигли зробити в ґрунті 9 ямок.

Правоохоронці затримали старателів та вилучили мотопомпу «Форте», три пожежні рукави, водозабірний гофрований шланг довжиною 2,5 метра, 10 прямокутних сіток-екранів, один підсак, металевий шабер, пластикову каністру ємкістю 10л та п’ять металевих стержнів. Окрім цього правоохоронці вилучили у копачів ще 89,97 грама бурштину.

Під час досудового розслідування між прокурором та підозрюваними було укладено угоду про визнання винуватості. Тож, чоловіки мають заплатити по 7004 гривень штрафу.