Міськрада не сприяла розвитку атракціонів у Луцьку, ‒ підприємець

Луцька міська рада ставила палки в колеса КП «Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки», не надававши дозвіл на розміщення нових атракціонів та реконструкцію споруд.

Про це заявив директор підприємства Віталій Цапюк під час круглого столу щодо розвитку Центрального парку за участі бізнесу у понеділок, 1 лютого.

Цапюк розповів, що їм не надавали дозвіл на встановлення нових атракціонів, а також на знесення строї «будки» біля автодрому й будівництво нової. Цапюк вважає, що такі дії міськради «відбивають» бажання працювати. Нині він сподівається, що міська рада знайде механізм надавати підприємцям договори на довший термін (до 10 років).

Заступник міського голови Юрій Моклиця нагадав, що біля атракціонів є туалет, який потребує належного облаштування. За словами Цапюка, облаштування туалету із каналізацією потребує великих вкладень, бо цей туалет знаходиться дуже «низько» відносно рівня каналізації.

Директор підприємства заявляє, що вони готові вкласти ці гроші, якщо отримають сприяння від міської ради, зокрема кредитні гарантії.