Гунчик і Сапожніков посперечалися через гроші

Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков наполягає, що Нововолинське вище професійне училище повинні утримувати з обласного бюджету, а не за гроші міста. Натомість голова ОДА Володимир Гунчик вважає, що позиція Сапожнікова ‒ «моя хата скраю».

Про це йшлося під час оперативної наради у понеділок, 1 лютого.

Голова ОДА відзначив, що міські голови намагаються «перепихнути» на обласний бюджет витрати. Зокрема він навів приклад Нововолинська, оскільки місто не визнає витрати на училище, що фактично розташоване в селі Іванівського району.

Віктор Сапожніков наполягає, що витрати залежать не від місця реєстрації, а від місця розташування, тому закликав «зібратися і поговорити». Натомість Гунчик вважає, що в цій ситуації міський голова «такий крутий», а коли місту не вистачає коштів, просить їх у держбюджету. Тому він закликав Сапожнікова «жити самостійно», тобто, не просити гроші в держави або не шукати шпарину в законодавстві та «перепихати» витрати.

Коли міський голова Нововолинська хотів відповісти, Гунчик дав вказівку «виключити Нововолинськ» і дорікнув: «як по шахтах їздити…».

Голова ОДА вважає, що передання профтехосвіти на місцеві бюджети було правильним кроком, хоча відбулося надто швидко.