«Благодійний тет-а-тет»: для армії зібрали 24 тисячі

У рамках аукціону зустрічей «Благодійний тет-а-тет» волонтери назбирали майже 24 тисячі гривень на потреби військових.

Про це повідомила Юлія Євпак у ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

Аукціон тривав протягом грудня 2015 та січня 2016 року через соціальні мережі. Волонтери пропонували купити зустріч із відомою людиною та допомогти таким чином волинським військовим. До заходу долучилися луцькі ресторани та кафе («Чевермето», піццерія «Соло», «Панич», «Майдан»), які надали безкоштовно сертифікати на вечерю в їх закладі. Лотами стали відомі волинські журналісти, фотографи, волонтери, політики, митці, співаки та військові.

«Ми не планували затягувати аукціон на 2 місяці, але сама реалізація зустрічей зайняла в лотів та їх «покупців» трохи часу через новорічні та різдвяні свята, тому звітуємось саме зараз. Особливістю цього заходу стало те, що так звані покупці віддавали свої сертифікати на вечері родинам військових, роблячи таким чином подвійну добру справу», – розповідає керівник проектів ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Любов Казмірчук.

Наразі за виручені кошти був куплений та переданий волинським військовим монокуляр нічного бачення.

Найдорожчим проданим лотом стала зустріч із секретарем Луцької міської ради Юлією Вусенко, яку викупив народний депутат Павло Кишкар за 3020 гривень. Загалом за 2 місяці проекту було продано більше 20 лотів-зустрічей та зібрано 23 830 гривень на потреби волинських бійців.

«Приємно здивували всі учасники затії: й лоти, й покупці, й партнери. В наш нелегкий час щось надати безкоштовно (це я говорю про ресторани, які годували учасників) мінімум 20 обідів – це досить смілива річ, тому ми щиро вдячні партнерам за таку відданість добрій справі та довіру до волонтерського руху. Жоден учасник, до якого ми зверталися з пропозицією виставити його лотом, не відмовив. Навпаки, в деяких з’явився навіть азарт: вони хотіли «продаватися» повторно! А ще було дуже багато заявок від бажаючих з усіх куточків Волині, яких ми не змогли, на жаль, виставити як лоти (просто вже не вистачало сертифікатів на вечері, а просити їх оплатити самим – не вистачило нахабності), але то зробимо обов’язково ближче до весни», – ділиться враженнями голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Юлія Євпак.

Волонтери розповідають, що вже підготували наступний аукціон в допомогу війську, але чи будуть «продавати людей» – ще не кажуть, просять слідкувати за анонсами на їх сторінках в соцмережах.