В нас в’їхало авто і ніхто не винен, – лучанка

Лучанка Лідія Кожевнікова, авто якої в ДТП, вважає несправедливим рішення суду, яке визнало невинним водія, який на своєму авто врізався у її машину – через це жінка не може отримати компенсації від страховиків.

Про свою проблему Кожевнікова написала у мережі Facebook.

17 січня у її автівку на перехресті вулиць Огієнка та 8-го березня в’їхав автомобіль “Шевроле”. Внаслідок цього машина зазнала ушкоджень. Ремонт обійшовся 50 тисяч гривень.

За її словами, 29 січня відбулося судове засідання, жінку ж навіть не повідомили про розгляд. Водія, що в’їхав у автівку Кожевникової, визнали невинним, тож страхова компанія відмовилася відшкодувати збитки.

Ми стояли на другорядній – в нас вїхало Chevrole і ніхто не винний! А щодо покриття збитків за рахунок автоцивілки від TAS Insurance Group (яка страхувала водія що в нас вїхав) порахувала збитків на 13 000 грн, у той час як ремонт вже обійшовся в 50 000 грн. ОТ І ДУМАЙТЕ ДЕ СТРАХУВАТИСЬ!!! “, – пише жінка.

А тепер трохи про “справедливість” та “толерантність”, 29 січня (як виявляється!) був суд по цьому ДТП і водія Chevrole визнали невинним і тому автоцивілка від ТАС не покриватиме наших збитків, так само як і водій, що в нас вїхав( Я ридаю(( виходить суд постановив, що просто наш Hunday просто стояв не в тому місці і не в той час, і перекрив дорогу для водія Chevrole( “, – йдеться у дописі.

На підтвердження своїх слів вона виклала у мережу відео з аварії. Тож Кожевнікова планує оскаржувати рішення суду та готу документи на апеляцію.