Для волинського бійця шукають волонтера-перекладача

Для волинського бійця Василя Кропиви, який через отримані на війні травми втратив зір, шукають волонтера-перекладача, який зможе супроводити бійця закордоном, де Кропиві мають зробити операцію. Сім’я також потребує фінансової підтримки.

Про це повідомляють у спільноті Волинського координаційного центру допомоги учасникам АТО у мережі Facebook.

Публікуємо допис без змін та правок:

“Василь Кропива – молодий боєць, який пройшов Іловайськ та через отримані травми втратив зір. За цей час, аби відновити зір та повернутись до звичайного життя, пройшов тривале лікування в Одесі, отримав консультації багатьох спеціалістів та переніс кілька операцій.

Зараз хлопцю потрібна наша допомога!!!
Вже 09-10 лютого 2016 р. одна із клінік Сербії готова прийняти Василя на лікування та провести йому надзвичайно важливу операцію, що дає високі гарантії на відновлення зору.

Перше, чого ДУЖЕ ПОТРЕБУЄ родина, це допомога волонтера-перекладача (зі знанням англійської мови), який зможе супроводжувати Василя та його маму на весь період їх перебування у Сербській клініці. ДУЖЕ-ДУЖЕ ПОТРІБЕН!!!

Друге, це, звичайно, фінансова підтримка. Лікування є досить коштовним, за усі послуги потрібно розраховуватись валютою… а ви знаєте, яким невтішним є курс сьогодні((( Щоб допомогти родині фінансово: 4149 4978 2391 7515 Кропива Любов Степанівна (мама).

P.S.: якщо ви можете допомогти, звертайтесь у ГО “Волинський координаційний центр допомоги бійцям АТО”, де вас зконтактують з родиною Василя”.