У Порошенка вимагатимуть покарати винних за іловайську трагедію

Повторна мирна акція «Іловайського братства» відбудеться на Майдані Незалежності у понеділок, 1 лютого.

Нагадаємо, 18 січня близько сотні бійців добровольчих батальйонів, які потрапили в Іловайський котел в серпні 2014 року, а також родичі загиблих і потрапили в полон, прийшли до Адміністрації президента, щоб передати офіційне звернення-петицію з вимогами направити справу в суд і покарати винних у трагедії.

«Ми – Іловайське братство – вимагаємо на час розгляду справи про Іловайський котел в суді відсторонити від займаних посад Муженка і Назарова, а також відкритого суду Петром Литвиним та Валерієм Гелетеєм! Наполягаємо на публічному і відкритому судовому процесі! Ми вимагаємо покарання і тому будемо виходити на мирні акції, допоки наші вимоги не будуть виконані», – говорить керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Костанчук обурений тим, що влада ніяк не відреагувала на акцію бійців під АП 18 січня.

«Керівники штабу досі не можуть пояснити, чому в Іловайську було стільки жертв. Керівники країни досі не сприяють в тому, щоб справу щодо Іловайської трагедії передали в суд. На Майдані загинула Небесна сотня – винних досі не покарано! В Іловайську загинула тисяча – винні залишаються на волі і займають свої посади. Чого чекаємо далі – загибелі мільйонів українців?», – каже Костанчук.

Зазначимо, що 26 січня бійці добровольчого батальйону «Донбас» провели під стінами парламенту попереджувальну акцію протесту з аналогічними вимогами.

Нагадаємо, з січня активісти «Справедливості» проводять пікетування Адміністрації Президента з аналогічними вимогами. 1 лютого закінчується термін 14 днів, який протестувальники дали влади на виконання вимог і в разі, якщо вони не будуть почуті, бійці мають намір переходити до активних форм протесту.