У Луцьку бій під Крутами вшанували смолоскипною ходою

В обласному центрі Волині активісти із смолоскипами та прапорами в руках пройшли від Київського майдану до Театральної площі, щоб вшанувати пам’ять героїв битви під Крутами.

Хода пройшла через центр міста 29 січня. Організували дійство Цивільний корпус “Азов. Волинь”, Го “Національний Альянс” та ГО “Іскра”

Декілька сотень людей пройшли зі смолоскипами від Київського до Театрального майдану. Серед натовпу майоріли прапори полку “Азов”, ГО ” Національний альянс”, батальйонів “Айдар” та УНСО, а також національна символіка. До ходи долучилися активісти ГО “Іскра”, футбольні фанати та активісти. Дорогою учасники маршу скандували “Слава Україні!-Героям слава!”, ” Крути, Крути, не забути, не забути!”, “Герої не вмирають!”, ” Схід і Захід разом!” тощо. Учасники ходи палили фаєри.

Вже на Театральному майдані виклали вогняний герб України.

“Майже сто років тому ми зробили велику помилку – не здобувши державність ми пішли на зближення з історичним вічним ворогом. Ми заплатили за це, і надалі такого не повториться… Ми зрозуміли, хто друг, а хто ворог, ми зрозуміли свої сили”, – сказав голова громадської організації “Національний Альянс” Богдан Бальбуза. Він наголосив, що крутяни – не діти, а справжні воїни, які знали, за що воюють.

Боєць полку “Азов” з позивним “Лікург” додав, що багато сучасних героїв з Волині теж віддали своє життя за суверенну Україну.

“У переломні дні та переломні моиенти саме молоді, гарячі серця спроможні на рішучі дії і саможертву”,- сказав “Лікург”.

Він провів паралель між крутянами та сучасними Героями, наприклад 18-ти річним волиняном Андрієм “Хомою” Снітком, який, не вагаючись, накрив своїм тілом гранату. Цим відчайдушним вчинком він врятував двох побратимів.

Наприкінці присутні прочитали Молитву націоналіста.

.

Зауважимо, що схожа акція відбулася і в Києві.