Волинські лісівники просять допомогти кормом для звірів

У ківерцівських лісах на території ДП «Мисливське господарство «Звірівське» працівники щодня дбають, аби тварини мали що їсти.

Цього року про це подумали зазделегідь, адже торік із кормом для «братів наших менших» виникали проблеми, ‒ йдеться в сюжеті ВОДТРК.

На території мисливського господарства облаштовано близько півсотні годівельних майданчиків. Відтак, популяцію тварин вдається не тільки зберегти, а й примножити. Нині у Звірівських лісах особливо багато плямистих оленів, які залюбки смакують тим, що приготували їм лісівники. Окрім того, біля годівниць можна побачити зубрів, лосів, диких кабанів. За словами лісівників, цієї зими не було зафіксовано жодного випадку браконьєрства, адже волинські мисливці можуть придбати ліцензію, що дає право полювати законно.

ДИВИТИСЯ ФОТО ЗИМІВЛІ ЗВІРІВ У ВОЛИНСЬКИХ ЛІСАХ

Працівники Звірівського мисливського господарства також звертаються до усіх небайдужих волинян і підприємців, аби за можливості передали корм лісовим мешканцям. Ці гостинці покладуть у годівниці, щоб тварини не потерпали холодної пори року.