Владу Волині закликають не давати 18 тисяч гектарів землі «Феміді-Інтер»

Керівництво  приватного підприємства “Флора” закликає владу Волині не продовжувати договір оренди  мисливських угідь площею понад 18 тисяч гектарів на території ботанічного заказника загальнодержавного значення “Софіянівський”  підприємству ТОВ “Фірма “Феміда-інтер”, яке наразі знаходиться в стані банкрутства у зв’язку з наявною заборгованістю перед держбюджетом та іншими юридичними особами на суму понад 443 мільйони гривень.
Крім того, у “Флорі” заявляють: “Феміда-Інтер” збудували на території заказника будинки для відпочинку, сприяє тотальному відстрілу тварин, ухиляється від сплати мільйонних податків.
Ця інформація викладена у листах до голів Волинської ОДА Володимира Гунчика і Волиньради Ігоря Палиці, в.о. начальник управління Державної фіскальної служби Олександра Юристовського, прокурора області Дмитра Чепіжака, начальнику обласного лісомисловського господарства Олександру Кватирку, начальнику управління Держгеокадастру Василю Василенку, в.о. заступнику начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції Сергій Шемейку, депутатам облради.

“Пікантним моментом у даній ситуації є та обставина, що вищевказаний проект рішення Волинської обласної ради було внесено депутатом Столяром В.А, який є головою Постійної комісії з питань з питань екології, раціонального використання природних ресурсів  та, водночас, афілійованою особою до ТОВ “Фірма “Феміда-Інтер”, – повідомили у “Флорі”.