Рожище: мешканці скаржаться на перевізника

У Березолуки доїхати ‒ справжня проблема, адже в село їздить невелика маршрутка, яка розрахована на 17 людей.

Та і графік руху автобуса перевізник корегує на свій розсуд, ‒ скаржаться місцеві мешканці. Через малу місткість транспортного засобу перевізник не має права заключати з управлінням освіти договір на перевезення школярів, ‒ пише Район.Ражище.

«Ми стали вимагати, щоб нам надали нормальний автобус ‒ «Пазік», ‒ розповідає Березолуківський сільський голова Лідія Коцюбайло. ‒ Бо через отаку маршрутку не маємо права заключати договір з управлінням освіти на перевезення школярів. Місця має бути більше. Перевізник Марія Небось не іде на контакт, і якщо далі не реагуватиме на наші вимоги, ми будемо вживати заходів.

Недобросовісну перевізницю таки вирішили провчити: дали випробувальний термін до 16 лютого ‒ надати громадянам нормальний автобус, який міг би перевозити і школярів. Якщо графік руху не впорядкують і не буде більшого транспортного засобу, договір розірвуть.

«Ми маємо тепер право контролювати, коли і як їздить маршрутка, яка ця маршрутка. Якщо нам не дадуть більшого автобуса, то поїду з клопотанням у відділ інфраструктури і туризму ОДА, щоб із цим перевізником розірвали договір. Зараз є чимало перевізників, які хотіли б наших людей возити. Приходять і кажуть: ми готові возити людей на кращих умовах, аніж є зараз», ‒ додає вона.

1_cimg0451 2_cimg0453 3_cimg0459