Порошенко зробив генералом начальника охорони – ЗМІ

31 грудня 2015 року президент України Петро Порошенко закритим указом №735/2015 роздав генеральські звання ряду чиновників.

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела в Адміністрації президента.

зокрема, заступнику генпрокурора – головному військовому прокурору Анатолію Матіосу було присвоєно звання державного радника юстиції II класу, яке відповідає званню генерал-лейтенанта. До цього Матіос мав звання генерал-майора СБУ.

Крім того, 30-річному заступнику генпрокурора – начальник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницкому присвоєно звання державного радника юстиції ІІІ класу, яка відповідає званню генерал-майора. Таке ж звання присвоєно 36-річному заступнику генпрокурора Роману Говде.

Також генерал-майора отримав начальник Служби безпеки президента України Управління державної охорони України Юрій Федоров.

Федоров працював в особистій охороні Порошенко, коли той був секретарем РНБО і був його помічником, коли нинішній президент був народним депутатом. За даними джерела АП, за останні півтора року Федоров вже двічі отримував звання достроково – підполковника та полковника.

Як повідомляє ZN.UA в списку на присвоєння звань є ще чотири чиновника, але хто вони – невідомо. З-за того, що указ закритий, виданню не вдалося отримати повний список.

Матіос і Холодницький підтвердили інформацію про присвоєння звань. Однак, за їх словами, вони дізналися про це в середині січня.