У Луцьку щодня 200 разів викликають поліцію

Керівник волинської поліції Петро Шпига зустрівся з консультантом проекту реформування патрульної поліції в Україні, який втілює компанія «АгріТім Канада» за підтримки канадського уряду Трейсі Харді.

Експерт ознайомилася з роботою Центру управління нарядами «Цунамі» – екстрена лінія «102» Головного управління Національної поліції у Волинській області, – повідомили у поліцейському відомстві.

Щодоби на лінію «102» від мешканців Луцька надходить майже 200 викликів. Працівники диспетчерської служби оперативно реагують на звернення й координують роботу поліцейських.

Трейсі Харді позитивно оцінила роботу служби й рівень професіоналізму її працівників.

«Робота диспетчерської служби дуже ефективна. Працівники обізнані. Процеси відрегульовані. Важливо, що пріоритетом є швидке реагування на кожен дзвінок, який надходить на лінію «102». Очевидним є, що найголовніше – безпека громадян», – зазначила Трейсі Харді.

За її словами, важливо, що диспетчери на моніторах відстежують пересування поліцейських і можуть оперативно зреагувати у випадку небезпеки працівникам під час виконання завдань. На думку канадського експерта, важливим є запровадження спеціальної системи, яка б дозволила відстежити дзвінок постраждалої людини на лінію «102» й невідкладно їй передзвонити.

Під час зустрічі йшлося також про ефективність взаємодії всіх структурних підрозділів Головного управління Національної поліції у Волинській області та патрульної поліції Луцька.

«Підтримка міжнародних організацій є важливою. Це дає нам можливість спільними зусиллями створити поліцію нового зразка, яка відповідатиме європейським стандартам», – зазначив керівник волинської поліції Петро Шпига.

Трейсі Харді понад 30 років працювала в Королівській Канадській кінній поліції. Вона, зокрема, була заступником комісара. Нині Трейсі Харді є консультантом з громадської безпеки та правового захисту проекту реформування патрульної поліції в Україні, який втілює компанія «АгріТім Канада» за підтримки уряду Канади.