Стало відомо, про що домовилися лідери фракцій із Порошенком

Переформатування уряду та доля парламентської більшості – такі теми обговорювалися президентом Петром Порошенком із лідерами парламентських фракцій на Банковій. Учасники розмови також торкнулися питань змін до Конституції, які мають бути проголосовані в парламенті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лідер фракції “Самопоміч” заявив Олег Березюк, що його політична сила не підтримає поправки в закон про регламент, котрі дозволяють приймати зміни до Конституції на наступній сесії.

“Батьківщина” ж готова підтримати направлення до Конституційного суду України законопроекту про внесення змін до Основного закону в частині правосуддя. Про це заявив присутній на зустрічі нардеп Андрій Кожемякін. Він додав, що його партія за особливий статус Донбасу не голосуватиме.

Глава фракції “Народний фронт” Максим Бурбак розповів, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зажадав від парламентарів визначитися з довірою до уряду.

“Прозвучало категорична вимога – прем’єр-міністр, звертаючись до фракцій коаліції, щоб вони нарешті визначилися, чи працюють вони в реальній коаліції, чи вони разом з “Опоблоком” перебувають в опозиції”, – сказав Бурбак.

“Якщо не буде 226 голосів – то давайте працювати плідно в коаліції”, – сказав Бурбак, додавши, що учасники зборів погодилися створити робочу групу з доопрацювання коаліційної угоди.