Новонароджену донечку волинських бійців можна врятувати, – лікарі

Волонтерка Тетяна Должко розповіла про стан здоров’я немовляти військових з Волині, у  якої внаслідок післяпологової травми стався крововилив у потиличну ділянку.

Про це активістка написала на своїй сторінці у Facebook.

«Щойно спілкувалась із Марчук Катериною, мамою маленької Єви, котра зараз проходить обстеження в Охмадиті.

Уже є практично всі результати аналізів, в тому числі і генетичний – усі аналізи хороші. Вчора дитинку дивився нейрохірург – сказав, що не все так страшно і зміни в мозкові не є незворотніми, посилена терапія і реабілітація можуть повернути дитині всі нормальні рефлекси, але це справа часу. В п’ятницю будуть робити томографію, на основі якої буде визначено кінцевий діагноз та наступне лікування», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що батьки хворої дівчиник – військові. Тарас Марчук – капітан 93-ї бригади, його дружина Катерина – воювала у 74-й бригаді.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ВОЛИНЬ: ПРОСЯТЬ ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ НОВОНАРОДЖЕНУ ДОНЕЧКУ БІЙЦІВ

За словами Должко, Центр допомоги учасникам АТО у Київській області в особі Ірини Якуніної допоміг батькам із безплатним житлом і поселив їх у костел, постійно допомагає та підтримує їх.

«Мама Катерина щиро дякує всім, хто допомагає, вона подивована людською добротою і підтримкою!» – розповідає волонтерка.

Допомогти сім’ї фінансово можна переказавши гроші на номер рахунку матері дівчинки: ПриватБанк: 4149 4978 4195 1926 – Марчук Катерина Вадимівна, номер телефону: +380935257825.

Чоловік – Марчук Тарас Святославович, номер телефону: +380663357569

За додатковою інформацією можна звернутися у Центр допомоги учасникам АТО у Волинській області – за телефонами: +380666133028, +380932323559 – Тетяна Должко.