Керівника тубдиспансеру призначили з порушенням, ‒ депутат Волиньради

Щодо правомірності призначення на посаду керівника Волинського протитуберкульозного диспансеру Юрія Валецького, якого вчора затримали на отриманні хабара, пропонують провести прокурорську перевірку. Є інформація, що посадовця призначили із порушенням процедури.

Про це повідомив депутат Волинської обласної ради Сергій Сівак 26 січня під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

«Я б хотів акцентувати вашу увагу на ганебному випадку, який стався вчора», ‒ зауважив член комісії Сергій Сівак. Він нагадав, що вчора під час отримання хабара затримали головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання Юрія Валецького.

Сівак зазначив, що профільна комісія засуджує такі дії. «Це пляма на медицині Волині», ‒ вважає Сівак.

Він також повідомив, що щодо Валецького є й інші зауваги. Мовляв Валецький був призначений на посаду головного лікаря не згідно з чинним законодавством, тобто із порушенням процедури ‒ призначення мало відбутися на основі рішення облради, а фактично було здійсненим за рішенням лише голови Волиньради.

Окрім того, Валецький відповідав не всім кваліфікаційним вимогам, які необхідні для призначення на цю посаду. «На скільки я знаю, ці вимоги не виконані», ‒ підсумував Сівак.

Тож Сівак пропонує звернутися до прокуратури та вимагати перевірки правильності призначення Валецького на посаду.