«ForRest» передумав «просити» в сільради дозвіл на будівництво

На сесії Заборольської сільської ради так і не розглянули заяву ПП «Алеся» щодо внесення зміни у рішення сільської ради від 8 липня 2008 року – в останній момент забудовник відмовився від заяви.

Про це стало відомо 26 січня під час сесії Заборольської сільської ради.

На сесію приїхали мешканці будинків 107 та 109 з вулиці Володимирської, щоб розповісти про проблеми із будівництвом. «Ми дуже просимо вас підтримати наше прохання не дати їм дозволу на забудову наступної черги», ‒ сказала жителька будинку 109 Тетяна Поліщук.

Вона розповіла депутатам, що з часу, коли відновили будівництво, шов між під’їздами розійшовся. По фундаментних блоках пішли тріщини, а влітку насипали майданчик на березі річки, через який вода не має змоги стікати в річку. «Весною, коли вони тільки починали забудову, ми просили показати межі нашої ділянки… Проте по сьогодні ніяких документів ми не бачили», ‒ додала Тетяна Поліщук.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ЗАБУДОВУ НА ВОЛОДИМИРСЬКІЙ

Жінка нагадала, що у забудовника є дозвіл на будівництво 4-поверхового будинку, а вже зведено дев’ять поверхів. Тож жителі просили не дозволити розширення будівництва та зі свого боку запевнили, що і далі боротимуться із незаконною забудовою.

Окрім того жителі проінформували, що запланований забудовником дитячий майданчик будувати не можна, бо там знаходяться мережі «Укртелекому». Також є безліч інших порушень, тож Генеральний план забудови не виконує ряд будівельних норм.

Заборольський сільський голова Валерій Боярський повідомив, що під час минулої сесії сільради 25 грудня 2015 року забудовник вже отримав відмову на внесення змін у рішення сільської ради від 4 липня 2008 року. Проте забудовник подав подібну заяву і на цю сесію, але буквально перед сесією представник забудовника відмовився від заяви.

«Це питання поки зняте з нашого боку», ‒ зазначив сільський голова. Тож він пояснив, що принаймні на цій сесії питання щодо зміни цільового призначення для земельної ділянки для ПП «Алеся», яка орендує землю під будівництвом, розглядати не будуть.

«Ми стоїмо на стороні закону, значить і вас», ‒ підсумував Валерій Боярський. Він додав, що «надалі нічого не планують і не планується».