Заступнику міністра, який збив жінку, «світить» до трьох років

Заступник міністра у справах молоді і спорту України Ярослав Войтович оплатив вартість лікування травмованої у ДТП на Рівненщині жінки. На вихідних високопосадовець на своїй машині на нерегульованому пішохідному переході траси Київ-Чоп поблизу села Жадківка збив 60-річну Ольгу Миколайчук, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Доставлена швидкою допомогою, замобілізована в шині. Зі скаргами на біль у верхній кінцівці, в грудній клітині та в правому стегні. Зробили всі обстеження, рентген. Виявлено перелом плечової кістки зі зміщенням уламків”, – розповів лікар Назар Ісарик.

Місцеві жителі кажуть, що ділянка траси неподалік села Жадківка – нещаслива.

“На тій ділянці дуже багато людей повбивало. Дуже багато. Траса, а на трасі усі їдуть швидко”, – визнає потерпіла.

Правоохоронці за фактом ДТП відкрили кримінальне провадження. І водій, і збита ним жінка пройшли експертизу на вміст алкоголю.

Високопосадовцю загрожує штраф або обмеження волі до трьох років.

Нагадаємо, що 23 січня в Корецькому районі Рівненської області сталася дорожня аварія за участю заступника міністра молоді і спорту України. Правоохоронці з’ясували, що на 261 кілометрі автомобільної траси “Київ-Чоп” урядовець за кермом авто Toyota Camry наїхав на жінку на неосвітленому пішохідному переході.

За словами Войтовича, момент зіткнення з пішоходом був раптовим. “Я їхав на безпечній швидкості по лівій смузі автомагістралі, не порушуючи ПДР. Як тільки освітлені ділянки закінчилися, скинув швидкість. Враховуючи погане оснащення нерегульованого пішохідного переходу і абсолютну відсутність освітлення, не мав можливості вчасно ідентифікувати його”, – розповів міністр.