Захисники Третяка кажуть, що в його справі фальсифікують факти

У справу щодо звинувачення заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергію Третяку вносять сфальсифіковані факти, – кажуть його захисники.

Лист з наступною інформацією отримали на електронну скриньку, – пише Ківерці online.

Публікуємо лист без змін і правок:

“Слідчі органи, які розслідують справу Третяка Серія Валерійовича, упереджено відносяться до розслідування даного кримінального провадження і як результат 22 січня 2016 року сфальсифікували дані щодо наявності в приватній власності земельної ділянки у підозрюваного і подали дану інформацію до Луцького міськрайонного суду та незаконно арештували майно мешканця м. Камінь-Каширськ Третяка Сергія Валерійовича 196x року народження.

Слідчий неодноразово був проінформований, перед розглядом клопотання в суді, що в підозрюваного такої земельної ділянки і не було, крім того рік народження мешканця Камінь-Каширська, свідчить про те, що вище вказана ділянка належить іншій особі. При розгляді клопотання слідчий та прокурор не повідомили суд, скрили даний факт і як результат суд незаконно, по підробленій інформації слідчих органів, відібрав майно, яке належить іншій людині”.

Нагадаємо, 18 січня правоохоронці затримали Сергія Третяка, звинувачуючи в вимаганні та отримання хабаря обсягом 40 тисяч гривень. Суд вирішив не затримувати його і на час розслідування відпустив додому.

 

Третяк1 Третяк2