Подробиці затримання на хабарі сільського голови з-під Луцька

Правоохоронці задокументували два факти одержання неправомірної вигоди головою однієї із сільських рад Луцького району.

Про це розповів заступник начальника Головного управління – начальник слідчого управління Національної поліції у Волинській області Анатолій Петрушин, – інформує 4 влада.

«У вересні минулого року тоді ще слідче управління управління Міністерства внутрішніх справ у Волинській області розпочало кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України за фактом вимагання однією із посадових осіб місцевого самоврядування однієї із сільських рад Луцького району неправомірної вигоди за прийняття рішення про виділення земельної ділянки», – зазначив Анатолій Петрушин.

«У ході розслідування цього кримінального провадження слідчі спільно із оперативними працівниками і Служби безпеки України у Волинській області, і управління захисту економіки провели ряд заходів, в тому числі і розшукових і негласних слідчих дій. Було задокументовано два факти отримання цією посадовою особою неправомірної вигоди за прийняття тих рішень, які входять у коло його безпосередніх обов`язків», – додав посадовець.

«Безпосередньо вже 25 січня цього року слідчі спільно із оперативними співробітниками Служби безпеки України і управління захисту економіки «на гарячому» затримали цю посадову особу при отриманні 85 тисяч гривень неправомірної вигоди за вирішення питання про отримання дозволу на видачу цьому громадянину ділянки в межах сільської ради. Посадову особу помістили до ізолятора тимчасового тримання Луцького міського відділу поліції та оголосили повідомлення про підозру. Буде вирішуватися питання про обрання особі запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – розповів Анатолій Петрушин.

Видання із посиланням на власні джерела повідомило, що йдеться про голову Промінської сільської ради Луцького району Сергія Федчука.