В Україні з’явиться портал з базою ініціатив допомоги ветеранам АТО

В рамках прес-зустрічі громадських активістів, державних діячів і фахівців психологічної реабілітації військовослужбовців відбулася презентація проекту “Без броні”, мета якого – створення спільної бази даних громадських і державних ініціатив з надання допомоги ветеранам АТО.

Про це пише ТСН.ua.

Проект “Без броні” розробляє єдину базу всіх служб надання психологічної, юридичної, медичної, соціальної допомоги ветеранам АТО. Результатом роботи громадських активістів стане портал, який об’єднає перевірені проекти та ініціативи по всій Україні.

Портал буде виглядати як інтерактивна карта України і дозволить швидко і легко знайти найближчу службу допомоги в будь-якому населеному пункті. Він стане доступним для користувачів з 12 лютого. Тоді ж стартує і потужна інформаційна кампанія “Без броні”, особами якої стали бійці 81-ї окремої аеромобільної бригади, які стояли на захисті Донецького аеропорту.

За словами організатора проекту “Без броні”, директора ГО “STUDENA” Анастасії Мельниченка, ще одна мета проекту – донести до військових, звертатися за допомогою до фахівців – це прояв сили, а не слабкості, а також розбити склався у свідомості багатьох бійців стереотип про те, що “сильним допомога не потрібна”, тим більше, психологічна.