У Волинському військовому госпіталі відкрили реабілітаційне відділення

У Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни відкрили реабілітаційне відділення для військових.

Про це повідомили у прес-службі Благодійного Фонду «Волинь-2014» у Facebook.

Сьогодні у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни після ремонту відкрили неврологічне відділення відновного лікування на тридцять ліжкомісць.

Заступник головного лікаря медзакладу Оксана Шкаровецька розповіла, що у відділенні лікуватимуть пацієнтів з ушкодженнями та після захворювань центральної та периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату, а також реабілітовуватимуть бійців.

«Тут ми долатимемо не тільки проблеми фізичного здоров’я хлопців, але й допоможемо їм відновити психічний та психологічний стан. Будемо також допомагати в оформленні документів та вирішувати юридичні питання. У відділенні працюватиме невелика команда спеціалістів, яка зможе повністю надавати хлопцям таку допомогу», – розповіла головлікар.

Облаштувати неврологічне відділення відновного лікування медикам допомогли волинські благодійники та українці, які нині живуть у Данії.

Так, Благодійний фонд «Волинь-2014», з ініціативи свого фундатора Андрія Турака, закупив для потреб медичної установи пральну машину та два м’яких дивани, а Українсько-Данська волонтерська спілка «Збережи Україну» передала столи та комоди.