Рожищенська райрада планує виділити дітям переселенців гроші на харчування

Для дітей переселенців Рожищенського району планують виділити кошти на харчування.

Про це пише Район. Рожище.

Сьогодні на апаратній нараді у голови РДА перше питання було присвячене соціальному захисту переселенців з території АТО та тимчасово окупованих територій.

Зокрема з доповідями на тему виступили  начальник управління соцзахисту Ярослав Фандич, директор районного центру зайнятості Лариса Вишневська та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Шварцкоп.

Насамкінець очільниця РДА Інна Гайворонська зауважила, що на черговій сесії райради буде піднято питання закладення коштів з районного бюджету на компенсацію витрат на харчування школярів молодших класів з дітей внутрішньо переміщених осіб, поряд з дітьми мобілізованих та іншими пільговиками.

«Варто було б забезпечити такою пільгою цю категорію дітей, тим більше, їх не так багато в районі», — додала Гайворонська.

За словами Шварцкопа, в рамках інспектування сімей переселенців батьки дійсно цікавилися, чи будуть харчувати дітей безкоштовно чи доведеться на це шукати кошти. В переважній більшості це школярі з рожищенських міських ЗОШ.

Станом на сьогодні на обліку зареєстровано 24 дітей (14 сімей), з них 23 школярі й 1 вихованець дошкільного закладу.

Нагадаємо, тема відміни безкоштовного харчування школярів молодших класів дуже схвилювала та обурила рожищан.

1_img_2434