На Волині ‒ епідемія грипу, ‒ міністр

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі оголосив сьогодні про епідемію грипу в країні. Зокрема Волинь перетнула 50% бар’єр захворюваності.

Про це він сказав на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, ‒ пише Укрінформ.

«Сьогодні у 18 областях епідемічний поріг перевищено. З них в 11 ‒ більш як на 50%. Є області, де все нормально. Найбільша кількість хворих – у Рівненській області. Найменша ‒ у Харківській області», ‒ зазначив Квіташвілі.

За його словами, не перевищено епідпоріг у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Одеській, Миколаївській і Харківській областях.

«У Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Чернігівській, Черкаській, Херсонській, Запорізькій ‒ епідпоріг перевищено на 50%. А (області з центрами, ‒ ред.) у Києві, Луцьку, Рівному, Тернополі, Чернівцях, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську вже більш, як на 50%. Тобто у нас, в принципі, в країні є епідемія грипу», ‒ наголосив Квіташвілі.

Він сказав, що сьогодні збиратиметься штаб у Міністерстві охорони здоров’я, і розсилатиметься інформація по всіх областях, які перейшли межу порогу, про те, які заходи вони повинні вживати.