У Луцьку вшанували загиблого Героя у День його народження

У Луцьку встановили білборди із зображенням загиблого під Іловайськом добровольця полку «Азов» Андрія «Хоми» Снітка, якому сьогодні, 25 січня, виповнилося б 20 років.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив користувач Богдан Усік.

«Це був справжній герой нашого часу. Його має пам’ятати кожен українець. Але на жаль час їде, а ми забуваємо своїх героїв. Навіть країна, за яку боровся Хома забула про нього. Андрій досі не отримав звання Героя України посмертно», – написав Усік.

«Він був великою людиною. Адже не кожен готовий у свої 18 років покинути своє безтурботне життя і відправитись добровольцем на війну, захищати свою Україну та героїчно загинути, прикривши своїм тілом гранату і цим врятувати своїх побратимів. Цей юний хлопець віддав своє життя, щоб ми жили! А на що готовий кожен з нас!?
Українці, пам’ятайте завжди своїх героїв!», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, активісти неодноразово зверталися до губернатора Волині Володимира Гунчика з проханням посприяти нагородженню Снітка. На сайті електронних петицій до Петра Порошенка триває збір підписів для присвоєння звання Героя України Андрію «Хомі» Снітку – поки петиція набрала 510 підписів з 25 тисяч необхідних, до кінця голосування залишилося 44 дні.

Підтримати петицію можна тут.