У Луцьку сварилися через забудову на Конякіна-Горідюк

Представники мешканців, міської ради та «атошники» зібралися, аби обговорити можливість будівництва житлового комплексу замість футбольного поля на вулиці Конякіна-Гордіюк. Проте конструктивного діалогу не вийшло.

Провели зустріч у понеділок, 25 січня.

Як розповіла ініціатор дійства депутат міськради Алла Надточій, ця територія повинна мати статус спортивної споруди, тому там будувати не можна. Також, на її думку, викликають сумніви підстави продовження договору оренди землі для ЛДБК. Тому вона все ж наполягає на збереженні та реконструкції футбольного поля.

Натомість перший заступник міського голови Тарас Яковлев каже, що нині забудовник – Луцький домобудівельний комбінат має всі законні підстави для будівництва, зокрема декларацію про початок будівельних робіт, яку ніхто не оскаржив. Заступник міського голови Юрій Мок4лиця відзначив. що в межах парку, які затвердили на сесії міськради, ніхто будувати не збирається.

А секретар міської ради Юлія Вусенко зауважила, що гендиректор ЛДБК Руслан Вайман не зміг прийти, тому, на її думку, варто провести розмову у вужчому колі та розробити меморандум між мешканцями, міською радою, забудовником та «атошниками». Альтернатива – лише довгий та важкий судовий процес.

Під час розмови місцеві мешканці та депутат Микола Дендіберін не раз зривалися на крик, тому налагодити конструктивний діалог не вдалося. Отож продовжать розгляд питання 16 лютого. На зустріч запросять забудовника, аби він назвав свої конкретні зобов’язання та підписав меморандум із їх включенням.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРОБЛЕМУ