Луцьк: хочуть зробити «земельні знижки» для військових частин

Депутати Луцькради на сесії розглянуть можливість надання пільг на оренду землі для військових частин. Для інших земель Міністерства оборони пільг не рекомендують, поки не отримають обґрунтування щодо їх використання.

Питання про надання пільг і звільнення плати за землю установ, які утримуються з держбюджету, зокрема військових частин та земель Міністерства оборони, розглядали 25 січня під час засідання бюджетної комісії.

«Можемо піти назустріч», – зазначив депутат Григорій Пустовіт. Проте він вважає, що території, які належать військовим, але не використовуються, не варто звільняти від сплати податку чи надавати на них знижку. Він вважає , що таким чином Міністрество оборони швидше передасть ці землі.

Депутат-свободівець Богдан Богонос запропонував відхилити пропозицію про знижки повністю – мовляв , цьогоріч держава «недофінансувала» освіту, медицину та ряд інших галузей.

Тож після обговорення бюжетна комісія вирішила рекомендувати надати пільги на оренду землі лише для військових частини, які знаходяться на території Луцька. Щодо інших земель запропонують надати обґрунтування щодо їх використання, а лише після цього розглядати можливість надання знижок чи пільг на оренду землі.