У луцької «Батьківщини» – старий новий керівник

На конференції Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина» переобрали голову міської організації.

23 січня на другий термін обрали чинного очільника Луцької партійної організації Сергія Григоренка, – пише ВолиньPost.

З початку 2014 року Григоренко вже очолював партію «Батьківщина», тому був одним з кращих претендентів на цю посаду. Варто зауважити, що партія ВО «Батьківщина» здійснювала найактивніший вплив на покращення життя лучан переважно завдяки саме Сергію Григоренку, який є заступником міського голови Миколи Романюка.

Отож, на вчорашній конференції за нього проголосували 55 з 61 делегатів конференції, затвердивши його кандидатуру на посаді ще на два роки.

В розмові з Сергієм Григоренком ми дізналися, що вже на березень запланована обласна конференція партії ВО «Батьківщина», де буде обиратися голова Волинського обласного осередку партії. До того часу будуть відбуватися інші міські та районні конференції, які будуть визначати кандидатів на обласні партійні збори.

Про всіх кандидатів на посаду голови обласної організації поки що не відомо, але Сергій Григоренко повідомив, кого буде підтримувати очолена ним делегація від Луцької міської організації «Батьківщина».

«Ми, делегати від Луцька, вже вирішили на обласній конференції підтримати кандидатуру Ковельського міського голови, нашого однопартійця Олега Кіндера на посаду очільника обласної «Батьківщини». Вважаємо Олега Олексійовича досвідченим, авторитетним політиком, котрий двічі виграв вибори Ковельського міського голови і має бажання, вміння і досвід повести вперед нашу обласну партійну команду,» – повідомив Сергій Григоренко у коментарі виданню ВолиньPost.