На Волині від грипу померли 3 людини

За період епідсезону на Волині з підозрою на грип померло троє дорослих. У однієї особи підтверджено вірусологічно пандемічний вірус А(H1N1), у двох дослідження біологічного матеріалу проводиться.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням ГУ Держепідемслужби у Волинській області.

Так, за станом на 25 січня 2016 року рівень захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення області значно підвищився, епідемічний поріг перевищено на 97,3%. Перевищено епідемічні пороги в містах Луцьку на 37,9%, Нововолинську – на 51%, Луцькому, Горохівському, Камінь-Каширському та Ківерцівському, Ковельському районах – більш як у 2 рази.

На цих адміністративних територіях запроваджуються додаткові протиепідемічні заходи, в тому числі органами місцевих адміністрацій застосовуються точкові обмежувальні заходи. В зв’язку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинене навчання в загальноосвітніх школах в Луцьку, Нововолинську, Ковелі та селі Піддубці Луцького району.

За даними третього тижня 2016 року захворіло на ГРВІ 11850 осіб, що в 2,5 рази більше 2 тижня, коли зареєстрували 4749 випадків захворювання. Дітей до 17 років захворіло 6605, що становить 55,7%. Протягом тижня госпіталізували – 366 хворих, з них 224(61%) – діти до 17 років.

Кількість випадків тяжких гострих респіраторних інфекцій протягом третього тижня не збільшувалася (68 випадків проти 67).

За період епідсезону померло з підозрою на грип 3 особи (Луцьк, Горохівський та Луцький райони), всі дорослі, у однієї особи підтверджено вірусологічно пандемічний вірус А(H1N1), у двох осіб, які померли 22січня, дослідження біологічного матеріалу проводиться.