Канадці навчили уже 6 тисяч українських поліцейських

Близько 6 тисяч патрульних поліцейських України взяли участь у тренінгах за програмою підтримки уряду Канади.

Про повідомив Надзвичайний та повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, – передає УНН.

“Ми провели інтенсивну роботу в перших дев’яти містах України. Безпосередньо за участі наших тренерів, участь у тренінгах взяли близько шести-семи тисяч (українських патрульних – Ред.). Чекаємо на наступні міста. Ми працюємо над тим, щоб продовжити програму на решту року, щоб серйозно працювати з українською поліцією”, – повідомив Ващук.

За його словами, під час тренінгів в рамках канадського проекту патрульних навчають управлінню, стратегічному плануванню, а також реагуванню у непередбачуваних ситуаціях.

“У канадських тренерів є можливість передати свої навички українським тренерам. Тут також будуть курси для всіх рівнів від рядового до керівників Нацполіції”,- додав він.

За словами посла Канади в Україні, українські патрульні опрацювали багато навчальних матеріалів у достатньо короткі строки.

“Канадські тренери розповіли мені, що вони за один тиждень пройшли таку програму, яку у звичному режимі в Канаді проробляють за три тижні. Це надзвичайно вмотивована та інтелігентна аудиторія, яка дуже швидко сприймає і переосмислює інформацію”, – зазначив він.

Нагадаємо, навчання представників української поліції у рамках проекту уряду Канади “Сприяння реформі патрульної поліції в Україні” проходило у Києві 18-22 січня 2016 року. Перші 16 керівників відділів патрульної поліції України та п’ятеро учасників проекту від уряду Канади отримали сертифікати про підвищення кваліфікації від канадських поліцейських.

Раніше зазначалося, що за словами Ващука, поточний проект уряду Канади з підтримки реформи Нацполіції України розраховано до кінця березня 2016 року.

Як повідомлялося, за даними прес-служби Національної поліції в Україні, майже 5 мільйонів канадських доларів вже спрямовано міністерством закордоних справ Канади на підтримку патрульної поліції України під час старту роботи патрульних у різних містах України.

Як зазначила голова Національної поліції Хатія Деканоідзе, до травня 2016 року патрульна поліція працюватиме на всіх міжнародних дорогах України.