У Нововолинську ‒ карантин

Із 23 січня по 05 лютого припинено навчально-виховний процес у школах, дитячих садочках та позашкільних закладах Нововолинська й селища Жовтневе.

Вимушені канікули триватимуть 14 днів, ‒ повідомляють у прес-службі Нововолинської міської ради.

За даними медиків, починаючи з 3-го тижня епідсезону захворюваності на грип та ГРВІ 2015-2016 років(15.01. – 21.01.), в місті Нововолинську та селищі Жовтневому спостерігається підвищення захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції дорослого та дитячого населення. У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла в 1,4 рази, що свідчить про стрімкий початок епідемічного процесу з ознаками епідемії.

«На 3-му тижні епідсезону захворюваності на грип та ГРВІ за медичною допомогою щоденно звертаються з ознаками хвороби в середньому по 78 осіб. За розрахунками – захворюваність на початок наступного тижня, за якою оцінюється рівень ГРВІ та грипу, досягне 109 випадків на 10 тис. населення і перейде епідемічний поріг(для 4-го тижня 107 випадків). За віковими категоріями населення захворювання розподіляються наступним чином – 51% діти і підлітки, 49% ‒ дорослі. Станом на 22.01.2016 року в школах міста відсутні близько 782 учні, що становить 13%, в окремих навчальних закладах відсоток відсутніх становить 20% ‒ школа №6, школа №9 ‒ 21%, в дитячих дошкільних закладах відсоток відсутніх від 30% до 40%. Тенденція до збільшення кількості відсутніх дітей спостерігається протягом усього тижня», ‒ йдеться у  документі.

Згідно з розпорядженням міського голови обмежено масові видовища, навчальні та розважальні заходи для дітей і підлітків.

Нагадаємо, раніше карантин ввели в навчальних закладах Ковеля та Луцька.