Фотоніч з патрульними Луцька

Фотограф ВАРу Павло Березюк та журналісти “Громадського. Волинь” провели ніч з 22 на 23 січня з патрульними поліцейськими Луцька Миколою Прищепою і Андрієм Пархомчуком.

Від 21:00 до 5:00 вони слідкували за роботою правоохоронців, які в грудні склали присягу на Театральному майдані.

Патрулювання копи розпочали з виїзду на сімейну суперечку, але там вже працювали їхні колеги. Тому вони повернулися на дорогу. І неподалік від “Снігової королеви” виявили неправильно припаркований автомобіль “Лексус”. Оскільки патрульні вперше зафіксували порушення авто з таким номером, то вирішили виписати попередження. Водія на місці не було і документ залишили під двірниками.

Наступна “зупинка” – чоловік “під шафе”, який йшов проїжджою частиною. Спочатку він представився “полковником поліції”, потім “сантехніком-слюсарем”, та розповів, що готується до поїздки в зону АТО. Щоправда в подробиці не вдавався, а як вживання алкоголю допомагає підготуватися пояснили не зміг.

За годину до півночі патрульні зустрілися на кільці біля “знаменитого” луцького бару “Колізей” чергову групу швидкого реагування “Самооборони”. Опісля поїхали в бік центру, дорогою зупиняючись біля неправильно припаркованих машин. Записували дані про порушників.

З центру копи виїхали на повідомлення про крадіжку з приватного будинку на “ГПЗ”. Тут працювала оперативна група поліції, яка за допомогою собаки “по гарячих слідах” спробувала віднайти злочинця. Собака взяла слід і привела правоохоронців до стоянки таксі на Дружби народів.

Ближче до ранку надійшло повідомлення про молодиків, які аж надто розгулялися в нічному клубі “Версаль”. Дійшло до бійки між “гарячими головами”. Патрульним довелося почути неприємних слів у свій бік, але з допомогою “Самооборони” молодиків доправили міський відділ поліції.

Після перерви на каву, під час якої “Громадське. Волинь” записало з Миколою Прищепою і Андрієм Пархомчуком інтерв’ю, копи поїхали “на аварію”. Тут виявили мікроавтобус та загиблого водія. Більше про аварію читайте тут.