Карантин у луцьких школах у понеділок не оголосять

Луцька влада не має наміру запроваджувати з понеділка карантинні заходи у навчальних закладах.

Про це заявив начальник міського управління освіти Олег Гребенюк, – повідомляє Район. Луцьк.

Начальник управління освіти та науки Луцької міської ради не підтвердив інформацію, що у Луцьку з понеділка оголошуватимуть карантин у школах та дитячих садках.

«Поки що ситуація відслідковується, дано розпорядження про обмеження масових заходів у школах. На цей момент відбулося зростання кількості хворих з 11% до 13%, а епідпоріг розпочинається з 20-25%. Тому якщо у понеділок під час моніторингу ми побачимо зростання, то тоді, можливо, буде ставитися питання про введення карантину. Більш детально ми обговорюватимемо цю ситуацію у вівторок, 25 січня, на оперативній нараді у луцького міського голови», – розповів Олег Гребенюк.

Зауважимо, що раніше лікар-епідеміолог головного управління Держсанепідслужби у Волинській області Валентина Новачевська повідомила, що Луцьк, Нововолинськ та три райони – Луцький, Ківерцівський і Горохівський наближаються до епідпорогу.

«Цілий тиждень тут спостерігаються високі темпи захворюваності й кількість тяжких ГРВІ зростає. Тому рекомендовано у цих регіонах запровадити карантинні й обмежувальні заходи, зокрема, припинити навчання у школах», – зазначила вона.