Канікули по-ковельськи: поліція покарала 8 дітей

У Ковелі протягом шкільних канікул до адміністративної відповідальності притягнули вісьмох дітей.

Про це повідомили у волинській поліції.

Працівники Ковельського відділу поліції під час зимових канікул відвідували сім’ї з дітьми, які перебувають на профілактичних обліках у правоохоронців.

«Наше завдання, аби школярі не вчиняли правопорушень, не вживали алкоголь, тютюн чи наркотики. Робота була націлена на виховання правової культури серед дітей та попередження шкідливих звичок. Однак, нам довелося скласти вісім адміністративних протоколів на неповнолітніх», – пояснив начальник сектору ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Ігор Наумчик.

За його словами, неповнолітніх притягнули до адміністративної відповідальності за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді. Також, було складено п’ять адмінпротоколів за вчинення дрібного хуліганства. Двох підлітків поліцейські доставили в притулок служби у справах дітей Волинської ОДА.

Також до адміністративної відповідальності притягнули вісім дорослих за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.