Волинь: перевізник відмовляється возити людей у віддалені села

Жителі чотирьох сіл Камінь-Каширського району – Личин, Качина, Ставища та Олександрії – залишилися практично відрізаними від світу.

Як написали вони у листі за 321 підписом, власник рейсу Ковель – Личини Рибчук відмовляється обслуговувати ці населені пункти, мотивуючи тим, що пальне дороге, а пасажирів мало, ‒ пише Вісник+К.

«Спочатку автобус довозив пасажирів тільки у п’ятницю, суботу й неділю, здійснюючи ранковий, обідній та вечірній рейси. На сьогодні жителі сіл і в ці дні не мають змоги доїхати до Ковеля, бо маршрутка Ковель – Личини їде тоді, коли це захочеться перевізнику. Пасажири дуже часто не можуть дочекатись автобуса і повертаються додому. А серед них студенти, старші люди, мами з дітками», – пишуть селяни.

Такий лист-скаргу вони направили і в департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації. Люди просять чиновників розібратися і змусити власника маршруту виконувати умови тендера. «Якщо цей маршрут «дуже збитковий», то хай перевізник відмовиться. Знайдуться інші, більш сумлінні», – справедливо зауважують.