На Волині запроторили за ґрати азербайджанських розбійників

На Волині до різних термінів позбавлення волі з конфіскацією майна засудили членів організованої злочинної групи, які промишляли розбійними нападами.

Про це пише IA ZIK.

Волинські прокурори 22 січня відстояли в апеляційному суді вирок Луцького міськрайонного суду щодо 4 громадян Азербайджану та громадянина України азербайджанської національності, які упродовж 2014-2015 років у складі організованої групи вчиняли розбійні напади на приватні обійстя у Нововолинську та Ківерцівському районі.

Озброєні зловмисники проникали у житла й заволодівали майном своїх жертв, застосовуючи насильство та побої до сімей мешканців.

Незважаючи на намагання кількох обвинувачених уникнути кримінальної відповідальності шляхом створення штучних доказів невинуватості, апеляційний суд Волинської області ухвалив рішення про відмову у задоволенні апеляційних вимог 4 обвинувачених та їхніх захисників.

Відтак вирок суду першої інстанції, яким трьох обвинувачених на чолі з організатором засуджено до 9 років позбавлення волі із конфіскацією майна, одного – до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна та ще одного – до 5 років позбавлення волі зі встановленням 3-річного іспитового строку, набув законної сили.