На Волині на демобілізованих виділять 6 мільйонів

Нову програму підтримки для демобілізованих воїнів АТО рекомендують ухвалити в обласній раді. Вона спрямована на сприяння пошуку роботи для військових, їхню соціалізацію, підтримку їхніх сімей.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства сьогодні, 22 січня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Як інформувала директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод, регіональна програми демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік продовжує роботу щодо підтримки, яку розпочали торік.

«Програма ініційована депутатами облради та стосується, першою чергою, матеріальної підтримки демобілізованих. Торік діяла подібна програма, й перше що ми зробили – запровадили реєстр демобілізованих, де зібрали повну інформацію про стан сім’ї та їхні нагальні потреби. Також ми здійснили 17 виїздів мобільних соціальних офісів, щоб не військові оббивали кабінети чиновників, а щоб прийшли до них й допомогли на місці, оформивши відповідні документи. Так, 90% звернень людей вирішили позитивно, інші 10 не вирішенні через затримки міністерств. Таку ж ссаму практику продовжимо й цього року», – інформує посадовець.

Члени профільної комісії ухвалили програму підтримки демобілізованих волинян одностайно.

Зауважимо, що загальний обсяг фінансування – 5,85 мільйона гривень. З них кошти обласного бюджету – 4,93 мільйона гривень, кошти місцевих бюджетів – 50 тисяч гривень, фінансування заходів за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття – 876,5 тисячі гривень.