Луцьк: студенти під час флешмобу «записали» Януковича у політвʼязні

22 січня у центрі Луцька на Театральному майдані відбувся флешмоб на підтримку політичних в’язнів і проти узурпації влади.

Принаймні, про це свідчили плакати десятка активістів. Проте, запитавши учасників акції про політв’язнів, на підтримку яких вони вийшли цього морозного дня, почули тільки два прізвища: Янукович і Корбан, ‒ йдеться в сюжеті Громадського.Волинь.

Активісти представилися студентами і переконували, що прийшли на акцію зі своєї ініціативи.

На запитання журналіста «А політвʼязні, які ви саме маєте на увазі? Хто політвʼязень?» один із учасників акції відповів: «О, та багато в нас є таких. Той самий Янукович і всі депутати, які нагребли бабла і повтікали тупо. Їх нікого нічого не повʼязали. І так само наших бійців багато повʼязали, покарали майже нізащо. І так і ніхто за це не відповідає».

«Наразі в українських в’язницях утримуються десятки добровольців, волонтерів та представників опозиційних до влади демократичних сил. Окрім того, на свободу досі не вийшли всі політичні в’язні часів Януковича….. Нагадуємо, що нині тривають судові процеси по справі голови політради УКРОПу Геннадія Корбана. Багато експертів та політиків вважають цю справу політичним замовленням», – йдеться у прес-релізі.