Угорщина: пораненій волонтерці Білінскі не вистачає грошей на проживання

Волонтери просять фінансово допомогти пораненій медику-волонтерці Тетяні Білінскі, яка нині лікується у Будапешті.

Про це у групі «Допоможіть врятувати Тетяну Білінскі (Боско)» у Facebook написала волонтерка Олена Цикіна.

Волонтерці Тетяні Білінскі, яка отруїлася газом під час евакуації поранених з Донецького аеропорту, збирають гроші на проживання у Будапешті.

Нещодавно жінці зробили операцію з  повної трансплантаціі печінки, яка тривала близько 8 годин.

«Друзі та всі, хто підтримує Таню! На жаль, маємо не дуже гарну новину по фінансовому стану. Останнім часом надходжень на лікування Тані практично нема… Скільки Таня ще пробуде у Будапешті – ніхто не береться прогнозувати. Все залежить від індивідуальних особливостей її організму і від того, як функціонуватиме печінка в новому тілі. Лікарі говорять про період біля півроку. Нагадаю, що проживання Тані і мами в місяць обходиться близько 600 Є. Це дуже великі гроші на сьогодні, але за мірками Будапешту, враховуючи умови проживання, зручність розташування квартири на території медзакладу – це нормально», – пише волонтерка.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ТЕТЯНУ БІЛІНСКІ

За її словами, на лікування Тетяни вдалося зібрати близько 40 000 євро.

«Близько 15000 витрачено в Дебрецені, з них 13500Є оплачено на рахунок клініки у Дебрецені, де Таня проходила першочергове повне обстеження (чеки є в постах у групі). 15000 Є було перераховано на рахунок клініки в Будапешті (10000 з яких від Фонду «Волинь 2014»). Чеки з Будапешту дадуть при виписці з лікарні і ми їх обов’язково опублікуємо. Решта коштів витрачалась на оплату проживання Тані і мами, спеціальне харчування для Тані, непередбачене лікування, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Наші любі українці в Угорщині неабиякий внесок і фінансовий і моральний вкладають у допомогу та підтримку Тані», – розповіла Цикіна.

Тож активісти просять усіх небайдужих допомогти з оплатою проживання Тетяни Білінскі та її матері Анни.

Реквізити для проведення операції переказу коштів на картковий рахунок – АТ «Ощадбанк», МФО 303398 КОД ЄДРПОУ 09303328, № транзитного рахунку за операціями з платіжними картками – 29243900101003, № карткового рахунку – 26254510092505, Боско Ганна Лаврентіївна (мама). ПриватБанк: 5168 7420 1961 2336 Боско Ганна Лаврентіївна (мама).