У Нововолинську бунт проти директора «Волиньвугілля», – ЗМІ

Профспілка шахти «Бужанська» у Нововолинську хоче змінити директора ДП «Волиньвугілля» Федора Богдана на Михайла Борсука.

Про це пише БУГ.

Профспілка «Захист праці» шахти «Бужанська», яку очолює Віктор Смарш, виступає за звільнення з посади директора ДП «Волиньвугілля» Федора Богдана через його бездіяльність.

Нововолинські гірники мають ряд претензій до генерального директора державного підприємства.

Нагадаємо, що 3-го липня 2015 року у ДП «Волиньвугілля» відбувся конкурс на визначення нового гендиректора. За підтримки міської та обласної влади конкурс на заміщення посади виграв Федір Богдан.

На посаду Федора Богдана керівництву обладміністрації порекомендувало Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, звернувшись з листом, в якому висловило прохання погодити його призначення.

Шахтарі вважають, що гендиректор не справляється зі своїми обов’язками, а як альтернативний варіант розглядають кандидатуру колишнього директора «Бужанської» Михайла Борсука.

Беручи до уваги значний досвід роботи Борсука на керівних посадах, рівень фахової і професійної підготовки та ділові якості, члени профспілки рахують, ДП «Волиньвугілля» має працювати саме під його керівництвом.