У Луцьку відзначать День соборності: заходи

Панахида за загиблими за волю та незалежність України відбудеться біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні» на Театральному майдані у Луцьку.

Захід розпочнеться 22 січня о 14:40, ‒ повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

О 15:00 відбудеться громадська акція «Ланцюг єднання».

15:30 ‒ тематична виставка «Соборно славу вознесімо, соборно волю бережімо!» та демонстрація фільму «Шлях до Соборності» в приміщенні Волинського облмуздрамтеатру.

О 16:00 ‒ урочисті збори та святковий концерт за участю представників органів місцевого самоврядування, духовенства та громадськості міста в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Також відбудеться покладання квітів від учасників урочистостей до пам’ятників борцям за волю і незалежність України, першому Президентові України Михайлу Грушевському, пам’ятних знаків генералу Алмазову та літунам УНР.

У бібліотечних установах міста будуть організовані тематичні виставки літератури, яка висвітлюватиме історичні події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою державність, відбудуться конференції та літературні читання, присвячені Дню Соборності України.