«Тигрес» кличе мешканців села під Луцьком на слухання щодо розширення

Корпорація “Тигрес” хоче збільшити площу виробничого комплексу, який працює в селі Липини Луцького району.  Однак у селі є люди, які виступають проти, нарікаючи на нібито шкідливість виробництва.

Для того, щоб переконати людей в зворотньому о 18:00 21 січня в Липинах відбудуться слухання.

“Корпорація “Тигрес”вірить у порядність жителів с.Липини та розуміння всієї важливості справи. Адже кожен 20 працездатний житель села Липини працює в Корпорації і, як правило, є годувальником сім’ї”, – кажуть на підприємстві.

Та додають: “Корпорація “Тигрес” є одним з найкращих і найбільших в Україні комплексів будівель виробничого та адміністративного спрямування. Наш досвід у сфері виробництва – понад 12 років. Виробничі цехи укомплектовані новим високотехнічним обладнанням, яке відповідає усім найвищим екологічним вимогам країн ЄС та України зокрема, а діяльність корпорації в цілому є екологічно безпечною. “Тигрес” суттєво сприяє наповнюваності бюджетів усіх рівнів, покращує соціально-економічний розвиток регіону та безпосередньо с.Липини, формує позитивний імідж Волині як в Україні так і за її межами”.

Також стверджують, що нарощення обсягів виробництва може забезпечити створення 500 нових робочих місць; збільшити надходження до місцевого бюджету на 11 мільйонів гривень щорічно; сплату більше 900 тисяч гривень на Збройні Сили України щорічно; виділення землі для учасників АТО за рахунок додаткових надходжень у Липинську сільську раду.