Луцьк: волонтери зібрали бійцям 15 тисяч на різдвяному концерті

Волонтери завдяки благодійному різдвяному концерту «Коляда із Тетяною Ціхоцькою» зібрали волинським бійцям більше 15 тисяч гривень.

Про це інформує Волинська правда.

Таку інформацію організатори заходу повідомили на прес-конференції.

Варто зазначити, що концерт української співачки із Волині Тетяни Ціхоцької відбувся повторно, а організаторами його виступили координатори проекту «Меценати для солдата».

Тож, захід відбувся вчора, 20 січня, у стінах Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Співкоординатор проекту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський повідомив, що завдяки різдвяному шоу вдалося зібрати понад 15 тисяч гривень. Вилучені кошти спрямують на допомогу демобілізованим військовим, родинам загиблих у зоні АТО волинян, сім’ям зниклих безвісти та полонених бійців.

Руслан Теліпський подякував артистці Тетяні Ціхоцький за співпрацю та за те, що вона погодилася провести додатковий благодійний концерт.

«Надзвичайну роль концерт відіграв для наших бійців, вони сиділи в перших рядах і потім підходили та дякували за запрошення», – додав Теліпський.

Своєю чергою, Тетяна Ціхоцька також подякувала волонтерам. Вона зазначає, що виступати на такому благодійному концерті дуже важко, оскільки бачачи у залі військовослужбовців або родини загиблих, проймаєшся їх енергетикою і доводиться співати ледь стримуючи сльози.

«Були важкі емоції, особливо на першому концерті. Співалося важко, з комом в горлі, зі сльозами на очах. В нас відбувся своєрідний обмін: ми подарували їм трохи радості, а собі перейняли їхній біль», – зауважує співачка.

ДИВИТИСЯ ФОТО З КОНЦЕРТУ

Загалом, концерт відвідали близько 30 сімей військовослужбовців та майже 100 чоловік бійців. Близько 30 місць, на які було запрошено військових безкоштовно, викупили меценати й таким чином віддали на благодійність одразу півтори тисячі гривень.

Окрім того, перед концертом у фойє драмтеатру відбувалося частування глядачів кутею, печивом та напоями. Охочі могли придбати на благодійному ярмарку іграшки, картини та інші вироби, а також зробити фото на фоні патріотичного банера. Загалом, розповідають організатори, люди доволі активно смакували кутею і з’їли близько 30-40 літрів страви. Варто додати, що кутю готували не лише волонтери, а й дружини військовослужбовців.

Координатори «Меценати для солдата» також подякували за підтримку та допомогу своїм партнерам та закликали долучалися й інших підприємців, проводити різноманітні цікаві заходи для бійців та їх родин, дарувати подарунки, усіляко допомагати.

Так, наприклад, Руслан Теліпський каже, що нині йдуть перемовини із місцевим шаховим клубом «Біла тура». Зокрема, планується провести шахові турніри серед військовослужбовців, до цього хочуть залучити й професіоналів шахової справи, а також провести відповідні майстер-класи.

Окрім того, до допомоги волинянам долучилися й українці з-за кордону. Невдовзі на Волинь надійде посилка із одягом та іншими необхідними речами з Нідерландів та Данії.

Насамкінець, Руслан Теліпський закликав лучан проявити ініціативу та долучитися до збору коштів, потрібних для солдат речей та продуктових наборів. Він наголосив, що проектом й надалі будуть влаштовуватися різноманітні масові заходи, тож усі охочі можуть звертатися та надавати будь-яку допомогу нашим захисникам.