У Волиньраді таємниче змінився документ «Правила охорони…»

Громадському активісти Михайлу Шелепу двічі надсилали Правила охорони і обидва рази у документу були відмінні вихідні дані.

Про це він пише у Facebook.

Публікуємо його допис без змін та правок:

 

…багато хто памятає, як після інциденту із перешкоджанням окремим журналістам у відвідуванні сесії облради, працівники обласної ради поширили в ЗМІ документ під назвою “Правила охорони адміністративного будинку Волинської обласної ради та прилеглої до нього території”. Документ також був розміщений на веб-сайті облради.

Саме нормами цього документу і пояснювали будь-які перевірки документів у осіб, які проходять в приміщення облради.

Щоправда у окремих журналістів виникли запитання, чому на документі за підписом попереднього голови облради В.Вітра стоїть лише рік і нема точної дати затвердження документу.

Зацікавило це й мене, тому й звернувся за допомогою сайту облради із запитом про надання цього документу, але із зазначеними усіма реквізитами, а саме точною датою затвердження.

Але отримавши відповідь на запит дуже здивувався! Мені прислали зовсім інший документ!!!!

Називається він “Правила охорони та пропускного режиму адміністративного будинку Волинської обласної ради та прилеглої території”. І затверджений цей документ 19 серпня 2014 року.

Тепер я остаточно заплутався.

Або працівники апарату облради допустились помилки при підготовці відповіді на запит, або ж документ, який розміщений на сайті, насправді ніким не затверджувався і не діє.

Спробував вияснити у спеціаліста, який готував відповідь на запит, але не зміг додзвонитись.

Ну тоді нехай пояснює перший заступник голови облради Олександр Пирожик, який підписував обидва рази відповіді на мої запити.
Бо щось тут нечисто із цим документом і постійно якісь нестиковки із ним.

Для перестраховки направлю ще офіційно свої запитання